Informační deska

Schuze BD a SVJ

Datum události: 

27.04.2016

Pozvanka na clenskou schuzi BD a SVJ,ktera se bude konat dne 27.4.2016 v 18:30 hod v sušárně.Program schuze:hospodaření za rok 2015,vyučtovaní služeb za rok 2015,prokazani členství v BD,předpokladane aktivity v roce 2016,ruzne.Na schuzi vas srdecne zve samosprava

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Schuze BD a SVJ | Bytové družstvo Viklefova 7

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://filew1vpZH nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileNpVKvr nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileCxgE2a nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileDHi5zU nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.